O nás

I když jsme pomyslné brány tohoto obchodu otevřely na začátku léta roku 2018, za celým tímto projektem se skrývá zhruba pětiletý příběh. Nebudeme vás ale nudit nekonečným povídáním. Možná znáte dify.cz (Do It For Yourself) – blog o zdravém životním stylu, dobrém jídle a diy kosmetice. A nebo foodnotes.cz – kde se věnujeme výhradně jídlu. Všechny naše aktivity vyústily v otevření tohoto eshopu. Rozhodly jsme se přinášet vám produkty, které prostě milujeme.

Jsme advokáty kvality na poli esenciálních olejů, rostlinných olejů, hydrolátů a dalších přírodních produktů, které pečují o naše tělo zevnitř i zvenku. Za dlouhé roky jsme poznaly, že kvalita je naprosto zásadní a v poslední době se stává nedostatkovým zbožím. Osud nám umožnil poznat Terpenic Labs, malou katalánskou firmu, která se věnuje vědecké fytoaromaterapii. Kombinuje tradici a vědu a všechny jejich produkty procházejí nejpřísnějšími testy kvality. Díky tomu nejen krásně voní, ale hlavně se pyšní skutečnými účinky.

Naší základnou je kromě České republiky taky Katalánsko, díky čemuž jsme v neustálém kontaktu s Terpeniky a můžeme vám tak přinášet nejen kvalitní produkty, ale taky hodnotné informace. Naším cílem je naučit vás je používat tak, aby vám přinesly maximální potěchu i užitek.

Vážíme si možnosti nabízet a používat ryze přírodní produkty, které nás vedou ke zdravějšmu a ekologičtějšímu životnímu stylu. Takové, které prostě milujeme. A věříme, že vy budete taky.

 
Pavla

PS: Máte nápad, jak bychom mohli spolupracovat? Měli byste zájem prodávat naše produkty nebo je používat ve vašich výrobcích? Dejte nám vědět! Jsme českými distributory produktů Terpenic Labs a rádi s vámi probereme možnosti. Využít můžete kontaktní formulář nebo nás zastihnete na e-mailové adrese to@prostemiluju.cz